fbpx

Akcesoria dla dzieci

W trosce o komfort ,oraz dobre samopoczucie dzieci oferujemy Państwu śpiworki oraz wkładki do fotelików dziecięcych, wykonane ze skór owczych.
Odpowiednio wygarbowana skóra owcza jest produktem przyjaznym dla dzieci naturalnym, ekologicznym i antyalergicznym.
Jest niezastąpiona w zapewnieniu ciepła dziecku.
Oferowane uniwersalne wzory śpiworów i wkładek pasują do większości wózków dostępnych na rynku. Praktyczne zapięcie, pozwala szybko i łatwo umieścić dziecko wewnątrz śpiworka. Nasze śpiworki posiadają 3 punktowe otwory na pasy bezpieczeństwa.

Zastosowanie wewnątrz skóry owczej RELUGAN pozwala na zachowanie naturalnego procesu oddychania skóry dziecka, zapobiega przegrzaniu lub wychłodzeniu organizmu. Jest gwarancją zdrowego i spokojnego snu. RELUGAN nie oddaje ciepła, przez co zapobiega wychłodzeniu zimą. Jest w stanie wchłonąć bardzo dużą ilość potu i nie oddaje go z powrotem w kontakcie z ciałem. Dopiero w czasie wietrzenia owcze runo oddaje wchłoniętą wodę oraz zapach, przez co stale zachowuje swoją świeżość. Dzięki lanolinie nie wchłania kurzu i wilgoci z zewnątrz dlatego też, stanowi środowisko nieprzyjazne dla roztoczy.
Posiadamy w ofercie różne wzory oraz rozmiary.

Polecamy szczególnie śpiwory i wkładki dziecięce wykonane z zastosowaniem skóry medycznej RELUGAN, są to skóry owcze wyprawiane za pomocą roślinnych garbników bez użycia toksycznych związków chromu i chloru, szkodliwych dla człowieka i dla środowiska.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21