Inspired by nature

New products

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Amidown

Amidown tworzymy MY Milena & Dawid. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem, które ma dwie wspaniałe córki i cele stworzenia i prowadzenia rodzinnej firmy zbudowanej na solidnych fundamentach powstałych z naszej pasji i zamiłowania do naturalnych produktów i niepowtarzalnych wnętrz

Zainspirowani naturą, stylem skandynawskich wnętrz, tworzymy i dostarczamy produkty, które są bardzo komfortowe, sprawią, że wnętrza zyskają niepowtarzalny klimat.  Doceniamy i szanujemy rodzinne biznesy,  gdzie ogromne znaczenie odgrywa dbałość o szczegóły i najwyższa jakość, tworzymy zgodnie z Polską tradycją „HandeMade by Poland „– szczycimy się,  że nasze produkty pochodzą z Polski.

Co oferujemy

Dzięki naszym produktom odmieniamy Wasze wnętrza, zbliżamy do natury, dajemy poczucie luksusu i komfortu.  Sprawiamy, że każdy z domowników może czuć się komfortowo, żyć w bliskości z  naturą.

Oferujemy różnego rodzaju skóry zwierzęce tj. skóry owcze dekoracyjne, skóry bydlęce, renifery, skóry z koni skandynawskich …

Nasze skóry dekoracyjne tworzą niezwykle oryginalną dekorację i nadają wnętrzu piękny  klimat. Doskonale znajdą zastosowanie w różnych miejscach domu. Sprawią, że dom stanie się przytulny, ciepły.

Zgodnie z naturą

Dostarczamy również naturalne  surowce: wełnę owczą oraz pierze i puchy kacze i gęsie. Produkty te wykorzystywane są do produkcji kołder, poduszek, śpiworów, kurtek, kocy,  czy innych produktów  naturalnych.

Chcemy zwrócić uwagę, na fakt, iż nasze produkty są pochodzenia naturalnego. Prawdopodobnie zrzeszamy największą ilość Polskich gospodarstw rolnych, hodowców owiec, ubojni, garbarni czy firm przetwórstwa pierza i producentów gotowych wyrobów.

Starannie wyselekcjonowaliśmy naszych dostawców, stąd możemy zagwarantować Państwu produkty najwyższej jakości.