fbpx

Każdy z nas szuka, komfortu i luksusu, wyposażamy nasze domy, tak by czuć się komfortowo. My też szukaliśmy takich produktów… Stworzyliśmy pufę, dzięki której każdy z domowników może poczuć komfort i znaleźć ukojenie po ciężkim dniu.

Dzieci uwielbiają naszą pufę jest mięka, puszysta, dopasowuję się do ciała, idealne miejsce na leniuchowanie przed TV bądź czytanie książki….

Przedstawiamy Państwu innowacyjną pufę typu Beanbag, luksusowa, bardzo komfortowa, może stanowić oryginale dopełnienie wnętrz, nadać im charakter.

Nasz Beanbag jest niesamowicie wygodny i luksusowy, świetnie sprawdzi się  w salonie, pokojach dziecięcych ale też w sypialni. Beanbag będzie, idealnym miejsce relaksu dla każdego z domowników. Dzieci go uwielbiają. Dzięki naszym pufą, możesz żyć i odpoczywać zgodnie z naturą.

Do produkcji naszych puf używamy wyłącznie najwyższej jakości skór owczych, wyprawianych w najlepszych Polskich garbarniach. Każda skóra do produkcji pufy jest produktem skrupulatnie wyselekcjonowanym, tak aby nawet siedząc na niej nagim ciałem nie odczuwali Państwo dyskomfortu włosa skóry. Pufy wykonane są z różnych rodzajów skór, może być to długi prosty włos lub krótki, w zależności od preferencji.

Oferujemy również wykonanie pufy z wykorzystaniem skór medycznych RELUGANÓW, które wyprawione są za pomocą garbników niezawierających szkodliwych związkach chromu. Mają charakterystyczną żółtą barwę i bardzo miły, puszysty w dotyku włos. Idealny produkt dla dzieci, osób z reumatyzmem czy problemami ze stawami.

Masz swoje oczekiwania co do kształtu, rozmiaru bądź rodzaju skóry. Zgłoś się do nas, stworzymy dla Ciebie to czego oczekujesz. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Inne wpisy

W STYLU ALPEJSKIEGO CHALET

Dziś zapraszam Was na inspiracje związane z stylem Chalet. Brzmi jak szalet? No właśnie. Ta nazwa zawsze wywołuje na moich ustach cień uśmiechu. To jednak nic innego, jak urządzenie domu w stylu jaki możemy oglądać w kurortach górskich podczas zimowych ferii. Dużo...

czytaj dalej