Akcesoria dla dzieci

W trosce o komfort oraz dobre samopoczucie dzieci oferujemy Państwu śpiworki oraz wkładki do fotelików dziecięcych, wykonane ze skór owczych wyprodukowany z myślą o najmłodszych. Owcza wełna jest produktem naturalnym, ekologicznym i antyalergicznym. Ma bardzo wiele właściwości zdrowotnych. Jest niezastąpiona w zapewnieniu ciepła Twojemu maluszkowi. Produkt ten w pełni zadowoli najbardziej wymagających rodziców.
Oferowane uniwersalne wzory śpiwora i wkładek pasują do większości wózków dostępnych na rynku. Praktyczne zapięcie, pozwala szybko i łatwo umieścić dziecko wewnątrz śpiwora. Nasze śpiwory posiadają 3 punktowe otwory na pasy bezpieczeństwa.

Zastosowanie wewnątrz owczej wełny pozwala na zachowanie naturalnego procesu oddychania skóry dziecka, zapobiega przegrzaniu lub wychłodzeniu organizmu. Jest gwarancją zdrowego i spokojnego snu. Owcza wełna nie oddaje ciepła, przez co zapobiega wychłodzeniu zimą. Wełna jest w stanie wchłonąć bardzo dużą ilość potu i nie oddaje go z powrotem w kontakcie z ciałem. Dopiero w czasie wietrzenia owcze runo oddaje wchłoniętą wodę oraz zapach, przez co stale zachowuje swoją świeżość. Nie przepuszcza wilgoci z zewnątrz. Dzięki lanolinie nie wchłania kurzu i wilgoci z zewnątrz dzięki czemu stanowi środowisko nieprzyjazne dla roztoczy.
Posiadamy w ofercie różne wzory oraz rozmiary.

Polecamy szczególnie śpiwory i wkładki dziecięce wykonane z zastosowaniem skóry medycznej RELUGAN, są to skóry owcze wyprawiane za pomocą roślinnych garbników bez użycia toksycznych związków chromu i chloru, szkodliwych dla człowieka i dla środowiska.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Pin It on Pinterest